Zostań sponsorem zawodów i buduj swoją markę razem z nami!

Bieg po Puszczy to nowa marka dla Półmaratonu oraz Leśnej Dziesiątki – dobrze znanych wydarzeń biegowych, organizowanych już po raz piąty na terenie Puszczy Niepołomickiej.

W rekordowym roku na starcie naszych zawodów stanęło około 700 osób! Dziś, przy znacznie większej konkurencji ze strony innych biegów, postawiliśmy na poszerzenie oferty o start kolarzy MTB (2016) oraz Biegu Drużynowego (2017).

Chcemy, aby nasze zawody organizowane były profesjonalnie, bezpiecznie, odbywały się w miłej atmosferze i sprawiały przyjemność wszystkim uczestnikom. Ty również możesz mieć swój udział w tym niezwykłym święcie sportu – zapraszamy do współpracy przy organizacji!

Impreza organizowana jest dzięki opłatom startowym, wsparciu sponsorów i instytucji oraz pracy wolontariuszy. Wydarzenie jest zbilansowane, jednak każde dodatkowe wsparcie jest dla nas niezmiernie ważne! I nie chodzi tu o bezpośrednie wsparcie finansowe. Jesteśmy otwarcie na propozycje współpracy organizacyjnej (udostępnienie pomieszczeń, wypożyczenie sprzętu) , rzeczowej (zakup nagród, dostarczenie poczęstunku) czy materialnej (opłacenie faktury  za usługę zewnętrzną).

W zamian sponsor otrzymuje świadczenia marketingowe w postaci ekspozycji logotypów, wyczytania nazwy czy umieszczenia materiałów w pakietach startowych lub na miejscu zawodów. Umożliwia to bezpośrednie dotarcie do szerokiej grupy pasjonatów zdrowego trybu życia!

Zachęcamy do wspólnej pracy na rzecz wspólnej budowy naszych marek!

Kontakt z nami: biuro@biegpopuszczy.pl .