Początek zapisów na Bieg po Puszczy!

–> Zapisy na tegoroczny Bieg po Puszczy są możliwe na stronie www.chronotex.pl <–

Od dziś możecie zapisywać się do udziału w tegorocznym Biegu po Puszczy! 

Zapisy wystartowały dziś, a Wy wystartujecie 22 maja.

Bieg po puszczy 2022 to Półmaraton, Leśna Dziesiątka i wyścig Gravel w Puszczy 

Wracamy do tradycyjnej formuły. Zapraszamy Was do wspólnej rywalizacji na po zmodyfikowanej trasie w Puszczy Niepołomickiej. 

O 10.00 na trasę wyruszą kolarze. Ich rywalizacja potrwa maksymalnie półtorej godziny: tyle wynosi limit czasu na pokonanie dystansu 21 km. 

W samo południe wystartują biegacze rywalizujący na obu dystansach. Limit czasu w zawodach biegowych to trzy godziny.

Szybsza dekoracja

W porównaniu z poprzednimi edycjami chcemy szybciej przeprowadzić dekorację. Nie będziemy czekać na koniec zawodów biegowych, a wręczać puchary będziemy możliwie na bieżąco. Gdy zapełnią nam się podia w poszczególnych kategoriach zaprosimy zwycięzców „na pudło”. 

Medale dla każdego

Zarówno startujący w zawodach biegowych, jak i rowerowych otrzymają medale pamiątkowe. Warunkiem jest pokonanie dystansu i – najlepiej – zapisanie się na zawody on-line. Oczywiście zamówimy medali nieco więcej z myślą o osobach zapisujących się w dniu zawodów, ale ich ilość będzie ograniczona. Dlatego dla pewności (i aby oszczędzić pieniądze) zapisujcie się wcześniej!

Zapisy i opłaty startowe

Wsparcie sponsorów jest skromniejsze niż w przeszłości, a koszty rosną jak szalone. Jednak chcemy utrzymać opłaty startowe na rozsądnym poziomie. Dlatego zachęcamy do rejestracji on-line. Zaoszczędzicie pieniądze, a nam pozwolicie się lepiej przygotować do wydarzenia.