17 maja 2020 roku – zapiszcie tą tą w kalendarzach! Tego dnia spotkamy się na kolejnym Biegu po Puszczy oraz Wyścigu 21 km! Puszcza Niepołomicka po raz kolejny stanie się areną zmagań biegaczy i kolarzy. Sportowe emocje, dobra atmosfera i piękne okoliczności przyrody – gwarantowane!

Biegamy i kręcimy
Tego dnia spróbować swoich sił możecie zarówno w jeździe na rowerze, jak i w bieganiu. Przewidujemy klasyfikacje w następujących dyscyplinach: VIII Półmaratonu, Leśnej Dziesiątki, Biegu Leśników oraz
Wyścigu 21 km.

Miejsce
Biuro Zawodów mieścić się będzie na Polanie Sitowiec w Puszczy Niepołomickiej. Start i meta zawodów zlokalizowane zostaną na ulicy Droga Królewska, w okolicy Biura.

Trasa
Trasa wiedzie ulicą Droga Królewska, a następnie po Puszczy Niepołomickiej. Trasa wiedzie urokliwymi zakątkami Puszczy. Jest mocno zróżnicowana w kwestii nawierzchni: od asfaltu, przez szuter po ubite drogi leśne.

Wodopoje
Na trasie biegów będą zlokalizowane punkty z wodą i/lub węglowodanami w zależności od wybranego dystansu. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

Tabela opłat
Wysokość opłat jest zróżnicowana w zależności od dyscypliny, dystansu i terminu wpłaty. Wahają się od 20 do 100 złotych. Im wcześniejsze zgłoszenie tym niższa opłata!

Zgłoszenia
Zgłoszenia do udziału w zawodach przyjmujemy drogą elektroniczną, za pośrednictwem strony www.chronotex.pl.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.