Miasto i Gmina Niepołomice, Nadleśnictwo Niepołomice oraz firma Woodward to instytucje, bez których nasze zawody nie mogłyby się odbyć.

Ich wsparcie umożliwia nam w ogóle myślenie o organizacji Biegu po Puszczy.

Niepołomice to stały partner wielu wydarzeń, które się dzieją na terenie miasta. Miasto nie bez powodu kojarzy się ze zdrowym stylem życia – w corocznym kalendarzu ma przecież cały wachlarz różnych wydarzeń oraz wspiera mnóstwo organizacji sportowych. Dzięki pomocy Urzędu Miasta i Gminy Niepołomice – zarówno organizacyjnej, jak i finansowej – zawody stanęłyby pod znakiem zapytania. To dobre miejsce do życia, do nauki, pracy i relaksu. Zachęcamy do korzystania z oferty miasta, a kto wie – może nawet przeprowadzenia się w te okolice.

Nadleśnictwo Niepołomice zarządza Puszczą Niepołomicką, na której terenie rywalizujecie podczas Biegu po … Puszczy. Wykorzystujemy ich infrastrukturę, pomoc organizacyjną, zaplecze, a także dzięki ich wsparciu finansowemu możemy pokryć część niezbędnych wydatków. Nadleśnictwo stoi przed niełatwym zadaniem pogodzenia prowadzenia działalności gospodarczej na terenie lasu i sprostania rosnącym wymaganiom osób, chcących korzystać z Puszczy dla rekreacji. Wierzymy, że z tego zadania wywiązują się wzorowo, czego dowodem są chociażby nasze zawody.

Firma Woodward to jedno z prężniej działających przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej. Znane ze swojej działalności charytatywnej i postawy prospołecznej wielokrotnie zresztą docenianej. W szeregach swoich pracowników ma również wielu biegaczy, których zobaczymy na starcie naszych zawodów. I wsparcie firmy jest dla nas również nieocenioną pomocą, za którą serdecznie dziękujemy!


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.