Podobnie jak w zeszłym roku, na Bieg po Puszczy zapraszamy wraz z pociechami! Dzięki strefie dla najmłodszych „Wesoło zabiegani” rodziny nie będą się nudzić czekając, aż mama lub tata ukończą zawody.

Podczas majowego Biegu po Puszczy działać będzie strefa dla dzieci. W niej będziemy malować, układać memory, dmuchać balony i miło spędzać czas. Zabierzcie ze sobą ubranie na przebranie, bo brudzenie się jest wpisane w ‘Regulamin’ Strefy „Wesoło zabieganych” ?

Strefa „Wesoło zabiegani” to miejsce, w którym będzie można zorganizować atrakcje dla dzieci na czas trwania Wyścigu 21 km i Biegu po Puszczy. Przewidziany jest dla dzieci od 4 roku życia, na czas trwania zawodów. Zlokalizowana zostanie na Polanie Sitowiec, czyli w okolicach biura zawodów. W Strefie dzieci przebywać mogą wraz ze swoimi opiekunami, a my zapewniamy materiały do zabawy.

W Strefie będą osoby odpowiedzialne za jej organizację, pomagające przeprowadzić zabawy dla najmłodszych, ale nie mogą one wziąć pełnej odpowiedzialności za dzieci na czas biegu np. obu rodziców.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.