Można już się zapisywać na Bieg Drużynowy! Zapisy dostępne są na stronie http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=314.

Korzystając z okazji przypominamy na czym polega Bieg Drużynowy. Otóż rywalizacja odbywa się na krótszym dystansie, czyli około 10,8 km.

Osoby biorące udział w tej konkurencji startują o tej samej porze, równo z innymi startującymi. Wszyscy ruszają na trasę jednocześnie. Liczony jest czas netto każdego zawodnika.

W biegu startować mogą osoby dorosłe oraz te, które najpóźniej do 5.05.2019 r. ukończą 16 lat.

Drużyny liczą po 3 startujących. Klasyfikacja drużynowa uwzględnia wynik zawodników bez względu na płeć.

Zapisy dla biegu drużynowego odbywają się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego przez każdego z zawodników (lub zawodniczek) z osobna wraz z podaniem nazwy drużyny oraz z przypisaniem roli w drużynie. Ale tylko jedna z osób dokonuje płatności. Obecnie jest to 130 złotych od całej drużyny.

Zespoły klasyfikowane są w jednej kategorii open. Dodatkowo Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomic powędruje do najlepszej drużyny, której zawodnicy reprezentują firmę z siedzibą w Gminie Niepołomice.

Wynik końcowy drużyny stanowi suma czasów uzyskanych przez jej zawodników. Zwycięży drużyna, której suma czasów będzie najmniejsza.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.