Weź udział w pierwszym w historii Maratonie po Puszczy Niepołomickiej! Już 4 sierpnia wystartuj na królewskim dystansie 42 km 195 metrów, po przepięknych, leśnych szlakach. Piękna przyroda, wyjątkowa atmosfera i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Po siedmiu edycjach Półmaratonu przyszedł czas, by zmierzyć się z dystansem maratońskim. To święty Graal dla biegaczy. Wierzymy, że każdy choć raz w życiu powinien ukończyć bieg na dystansie 42 km zwłaszcza, jeśli jego trasa biegnie urokliwymi zakątkami największego kompleksu leśnego w okolicach Krakowa.

Wspólnie z Nadleśnictwem Niepołomice wyznaczyliśmy wyjątkową rundę ze startem i metą zlokalizowaną przy Polanie Sitowiec, czyli dobrze znanym Wam miejscu startu Półmaratonu. Trasa jest zróżnicowana. Biegnie zarówno po równych asfaltach, jak i drogach gruntowych oraz ścieżkach leśnych. Na trasie, średnio co pięć kilometrów rozlokowane będą strefy bufetu, a w połowie dystansu również toalety.

Zapisy już ruszyły. Jak zawsze staramy się kształtować ceny opłat startowych na rozsądnym poziomie, wymaganym do zapewnienia możliwe najwyższego bezpieczeństwa i zadowolenia wszystkich startujących.

–> ZAPISY <–

Kategorie: Maraton 2019

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.