Opadł kurz po naszych zawodach, dlatego czas najwyższy je podsumować i podziękować wszystkim zaangażowanym w ich organizację.

Wasza obecność w ostatnią niedzielę była dla nas powodem do dumy, ale i zobowiązaniem na przyszłość. Ostatnie lata to próba przywrócenia blasku tym zawodom. Robimy co w naszej mocy zwłaszcza, że niemal wszyscy zaangażowani w organizację zawodów na co dzień zajmuje się czymś zupełnie innym niż realizacją imprez. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale widok ponad 750 osób daje nadzieję na przyszłość. Bo Bieg ma ogromny potencjał.

Jesteśmy dalecy od wpadania w samozachwyt i wiemy, że sporo rzeczy trzeba poprawić. Wyliczyć tu można chociażby: więcej sanitariatów, powiększenie stref z wodą, być może uruchomienie jeszcze jednego wodopoju na końcu dystansu czy wreszcie ustawienie Food-Trucków lub miejsc w których można kupić kawę i herbatę. Pomysłów na usprawnienia jest kilkadziesiąt. Wszystko po to, abyśmy mogli za rok zaproponować Wam Bieg po Puszczy i Wyścig 21km w jeszcze lepszej odsłonie.

A kiedy następne zawody? Tego nie wiemy. Analizujemy kilka terminów, łącznie z 5 maja 2019, jednak zanim podejmiemy oficjalnie termin musimy go uzgodnić z gospodarzami miejsca, czyli Nadleśnictwem Niepołomice.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.