Zaktualizowaliśmy nasz regulamin. Zmiany są ważne, więc prosimy o chwilę skupienia.

 1. Masz więcej niż 65 lat lub najpóźniej w dniu zawodów tyle skończysz? To świetnie! Biegniesz za darmo! U nas seniorzy są zawsze mile widziani. Warunek jest taki, że zapisać się należy w dniu zawodów.
 2. Pozostali wystartują taniej! Chcąc zachęcić do startu w zawodach i dzięki wsparciu naszego biegu przez sponsora (o tym w jednym z kolejnych newsów), możemy zaproponować Wam niższą cenę za start. I tak od dziś do 7 maja, czyli do końca zapisów on-line, koszt uczestnictwa wynosi:
  1. 70 zł – V Półmaraton,
  2. 55 zł – Leśna Dziesiątka,
  3. 160 zł – Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
  4. 45 zł – Wyścig Rowerowy.
 3. Umieściliśmy numer konta do wpłat za udział w Biegu Drużynowym (59 1870 1045 2078 1010 4117 0001, Proactive Sports Krystian Ignatowicz). Przypominamy, że to jedyna forma płatności za start w tej dyscyplinie i tylko w tej dyscyplinie. Startujący indywidualnie rozliczają się za pośrednictwem formularza on-line.
 4. Ważna zmiana dla naszych niepełnoletnich startujących. Rozumiemy, że możecie się poczuć zawiedzeni, ale po konsultacji z prawnikami uznaliśmy, że nie wystarczy nam otrzymanie od Was podpisanej przez rodziców czy opiekunów prawnych zaświadczenia wydrukowanego ze strony Internetowej. Rodzic musi podpisać oświadczenie o zgodzie na Wasz start przy nas, w biurze zawodów. To konieczność.

Z najnowszą wersją regulaminu można zapoznać się klikając w ten odnośnik.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.