31 marca 2017 roku umieściliśmy poprawioną wersję regulaminu biegu.  Zmiany mają charakter porządkowy oraz dają możliwość tańszego uczestnictwa w zawodach.

Lista zmian:

Główna zmiana dotyczy wydłużenia terminu dokonywania płatności po najniższej cenie do 9 kwietnia. Regulamin przewiduje trzy wysokości opłat za start w zawodach – do 31 marca są one najniższe (i ten termin przesunięto na 9 kwietnia), od 10 kwietnia do 7 maja są wyższe (czyli do końca zapisów on-line), a najwyższe kwoty za udział poniosą ci, którzy zapiszą się w dniu zawodów. Warto jednak pamiętać – o wysokości opłaty nie decyduje data zapisu, a data przelewu! Dlatego dajemy jeszcze 10 dni dla tych, którzy są już zapisani, a chcą wystartować ponosząc najniższe koszty, na dokonanie płatności. Serdecznie do tego zachęcamy!

Kolejna zmiana dotyczy medali. Ponieważ koszt ich wyprodukowania jest wysoki, chcemy ich stworzyć tyle, ile mamy zapisanych zawodników. Dlatego medal otrzymają ci, którzy zarejestrują się on-line. Czyli do 7 maja. Pozostali mogą liczyć na medale tylko w miarę ich dostępności. Co to oznacza w praktyce? Otóż gdy 7 maja, w momencie zakończenia przyjmowania zgłoszeń on-line, na liście znajdować się będzie 380 osób, to my zamawiamy ok. 400 medali. W dniu zawodów będzie można się zapisać, ale takie osoby otrzymają na przykład numery powyżej 500. Zakładamy, że część zapisanych osób nie przyjedzie na zawody, więc zostanie pewna pula medali. I wtedy w momencie ukończenia biegu, zawodnicy zapisani w dniu startu otrzymają medale w miarę ich dostępności.

Dołożyliśmy Bieg Leśników. To informacja dla obecnych i byłych pracowników Lasów Państwowych. Oni, jako przedstawiciele sponsora, startować będą w swojej kategorii, w preferencyjnej cenie. Ich rejestracja przewidziana jest tylko w dniu zawodów.

Dodaliśmy punkt dający organizatorom możliwość darmowego zapisania na zawody VIP-ów czy przedstawicieli sponsorów. To jest normalne we wszystkich zawodach, ale chcemy o tym uczciwie napisać.

Najnowsza wersja regulaminu dostępna jest tutaj.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.