Chcesz się zapisać na Bieg Drużynowy, ale nie wiesz jak to zrobić? Umieszczamy skrócone kompendium wiedzy odpowiadające na najczęściej padające pytania.

Bieg Drużynowy to nowość w naszych zawodach. Dlatego to zrozumiałe, że generuje pytania i wątpliwości.

Warto pamiętać, że:

Drużyny są trzyosobowe. Nie ma różnicy czy są męskie, żeńskie czy mieszane. Klasyfikacja jest jedna i wlicza się w nią łączny czas przybiegnięcia wszystkich trzech uczestników.

Rejestracja dokonywana jest jeden raz, przez Kapitana. Nie ma konieczności, aby każdy zawodnik rejestrował się osobno! Ostateczna lista imion i nazwisk zawodników w zespole wpisywana będzie w dniu zawodów. Przykładowo: w firmie są cztery osoby, które lubią biegać – Piotrek, Ania, Paweł i Filip. W zawodach zdecydowały się wystartować trzy pierwsze osoby. Więc na stronie www.chronotex.pl rejestruje się Piotrek jako kapitan drużyny. I tyle! On wnosi opłatę za cały zespół, a w dniu zawodów przychodzi do biura i podaje ostateczny skład. Dlaczego? Ponieważ jeśli dwa dni przed zawodami Ania się rozchoruje, w ostatniej chwili może ją zastąpić Filip, bez konieczności jakichkolwiek zmian w naszym systemie rezerwacji. Jednocześnie zakładamy, że kapitan jest dobrego zdrowia 😉

Za udział w zawodach możecie otrzymać rachunek. Niestety nie jesteśmy VATowcami.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.